O nas

Witamy w naszym Gabinecie Fizjoterapii i Chiropraktyki!

Bóle kręgosłupa to powszechne schorzenie, wpisujące się w grupę dolegliwości cywilizacyjnych. Obejmują one szereg problemów związanych z układem kostno-stawowym, mięśniowym oraz tkanką łączną.

NASZA SPECJALIZACJA TO DOLEGLIWOŚCI UKŁADU WEGETATYWNEGO:

ZAPRASZAMY DO ODKRYCIA, JAK UNIKNĄĆ BÓLU:

Naszym głównym celem terapii jest wzmacnianie i przywracanie połączeń neuronów poprzez właściwą stymulację kręgosłupa, twarzy, karku, głowy, dłoni i stóp. Ta pobudzona sieć neuronów poprawia komunikację między centralnym układem nerwowym a wszystkimi organami, co w rezultacie poprawia ogólny stan zdrowia, kondycję i samopoczucie. Indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz konsultacje z lekarzem specjalistą w szczególnych przypadkach pozwalają nam profesjonalnie pomóc w dolegliwościach.

Neuromedic

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do pacjenta 1:1

Sprawdzony zespół pełen specjalistów w swojej dziedzinie

Stałe inwestowanie w samorozwój i nowy sprzęt

Pozytywne Nastawienia

Dostępność terminów

Atutem Neuromedic jest doświadczony zespół. Liczne kursy oraz specjalistyczne szkolenia pozwalają nam oferować najwyższą jakość usług pacjentom z Białegostoku oraz z całego województwa. Wykorzystujemy nowoczesny i sprawdzony sprzęt by terapia była efektywna i skuteczna- wielu naszych pacjentów odczuwa ulgę i zmniejszenie dolegliwości bólowych już po pierwszym zabiegu! Specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, pomocy przy ostrych i przewlekłych problemach z kręgosłupem. Nasi fizjoterapeuci mają wieloletnie doświadczenie w dopasowywaniu form i rodzajów terapii fizjoterapeutycznej, chiropraktycznej, osteopatycznej oraz funkcjonalnych treningów medycznych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Wybierając Neurmedic masz pewność, że trafiasz do dobrego fizjoterapeuty, skoncentrowanego na Twoim problemie.